Pytania i odpowiedzi na temat Twojej wizyty w Majaland Kownaty

Środki bezpieczeństwa

Jakie środki bezpieczeństwa zostały podjęte w parku?
Zaleca się, aby zwiedzający od 5 roku życia nosili maskę zakrywającą usta i nos na zewnątrz. Noszenie maski jest obowiązkowe we wszystkich pomieszczeniach zamkniętych, atrakcjach, restauracjach, sklepach i kolejkach. Korzystając z biletu i wchodząc na teren parku oświadczają Państwo, że są w dobrym stanie zdrowia i nie wykazują żadnych objawów choroby.

Rezerwacje

Rezerwacje nie są już wymagane, aby odwiedzić Majaland Kownaty. Możesz odwiedzić park na podstawie biletu lub rocznego karnetu.

Dokonałeś już rezerwacji na konkretny termin?

  Możesz wykorzystać zarezerwowane bilety z datą w dniu, który jest wymieniony na bilecie lub w innym dniu, w okresie ważności, który jest wymieniony na bilecie. Jeśli kupiłeś swoje bilety z datą bezpośrednio w internetowym sklepie Majaland Kownaty, bilety są ważne do 1 listopada 2021 roku.

  Bilety i Karty Roczne

  Mam ważny bilet do Majaland Kownaty, który wygasł między 13 marca 2020 a 27 maja 2021.
  Wszystkie bilety z ograniczoną ważnością, które wygasły między 13 marca 2020 a 27 maja 2021, można wykorzystać w Majaland Kownaty do 31 grudnia 2021 włącznie. 

  Co z moją roczną kartą wstępu do Majaland Kownaty?
  Karty Roczne, które były ważne w okresie zamknięcia Majaland Kownaty, zostały automatycznie przedłużone o liczbę dni zamknięcia, które wypadły w okresie ważności Twojego rocznego karnetu. Dni te rozpoczną się 28 maja 2021 roku. Możesz znaleźć nową datę ważności swojej karty w swoim profilu poprzez kartaroczna.majaland.pl.

  Mam Kartę Roczną wraz z parkingiem. Czy mogę nadal korzystać z parkingu za darmo?
  Karty Roczna z parkingiem zachowują ważność. Podczas procesu rezerwacji nie trzeba kupować biletu parkingowego.

   

  Zniżki i kupony

  Nadal posiadam kupon rabatowy/voucher na bilet lub roczny karnet, który utracił ważność pomiędzy 13 marca 2020 a 27 maja 2021, czy mogę go wykorzystać?
  W wyjątkowych przypadkach kupon lub voucher można wykorzystać na zakup biletu lub Karty Rocznej do 31 grudnia 2021 roku włącznie.

   

  Kup bilety już teraz!

  Chcesz odwiedzić Majaland Kownaty i spędzić magiczny dzień w parku? Kup swoje bilety online już teraz!

  Kup bilety