Your browser is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser
Toggle menu

pl

KARTA ROCZNA

Dla gości, którzy planują nas często odwiedzać, przygotowaliśmy bilety roczne. Są one ważne przez 12 miesięcy od momentu pierwszego pobytu w Parku i można z nich korzystać wielokrotnie. Bilety te będzie można zakupić przez Internet, jak również w kasach. Po dokonaniu zakupu przez internet należy okazać w kasie parku potwierdzenie zakupu (ważne 2 lata od dnia zakupu). Potwierdzenie zostanie wymienione na Bilet roczny. Będą to bilety imienne, z fotografią gościa. Próba użycia biletu przez inne osoby będzie mogła zakończyć się jego anulowaniem bez zwrotu kosztów (zgodnie z regulaminem biletów rocznych). 

Prosimy pamiętać, że czasami nasz park może być w całości wynajęty przez innych klientów. Dostęp do parku dla posiadaczy biletu rocznego w te dni będzie zależny od decyzji podmiotu, który wynajmie Majaland Kownaty. Prosimy przed planowaną wizytą sprawdzić na naszej stronie czy park będzie otwarty dla wszystkich.

W przypadku kradzieży lub zgubienia biletu prosimy o pilny kontakt. Istnieje odpłatna możliwość wydania duplikatu biletu. 

Korzyści płynące z posiadania Karty Rocznej:

- 1 rok nieograniczonego dostępu do wszystkich atrakcji,  pokazów i wydarzeń w Majaland
- 10% rabatu we WSZYSTKICH sklepach Majaland
- Bezpłatny prenumerowany magazyn "Majaland FUN„
- 40% zniżki na wejście do innych parków Plopsa
- Do 50% zniżki na bilety wstępu u naszych partnerów

Karta roczna Majaland Kownaty ≥1m:  149.90 zł

Karta roczna Kownaty 85cm-1m:  69.90 zł

Karta roczna Majaland Kownaty < 85 cm: 0.00 zł

Kup Kartę Roczną tutaj.