Szkoły

SZKOŁY

WYCIECZKI SZKOLNE

Gotowy na niezapomnianą wycieczkę szkolną? Chcesz spotkać jednego ze swoich ulubionych bohaterów i zrobić sobie z nim zdjęcie. Zdecydowanie powinieneś rozważyć udanie się do Majaland ze swoją klasą lub szkołą! 

Gwarantujemy wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia przez cały dzień.

Chcesz połączyć zabawę z nauką. Zapoznaj się z ofertą naszych warsztatów edukacyjnych**:

1. Klasa pszczółki Mai

Warsztaty edukacyjne o pszczołach, wzbogacające wiedzę w zakresie przyrody, ekologii oraz uświadomienie, jak bardzo nasze życie związane jest z pszczołami.

2. Klasa "Ruch na drodze"

Poznaj zasady ruchu drogowego z naszych policjantem. Dzięki quizom i zabawom nauczysz się najważniejszych znaków drogowych, pozwoli Ci to odpowiednio zachować się na drogach. Warsztaty przeznaczone dla uczniów klas I-III

*pierwszy projekt edukacyjny jest bezpłatny, od drugiego projektu pobierana jest opłata w wysokości 10 zł za osobę
** wymagana wcześniejsza rezerwacja

Ceny dla grup szkolnych i przedszkoli:

- min 15 osobowa grupa; cena 49,90 zł 

Menu szkolne w cenie 19,99 zł:

1. Zestaw "Mini burger" : mały burger, małe frytki, keczup, woda 

2. Zestaw "Hot dog standard": hot-dog, małe frytki, keczup, woda 

Dodatkowo: 

1. Lody 4,99 zł

2. Woda 4,99 zł 
 

KARTA ROCZNA ≥ 1 m DLA NAUCZYCIELI

Chcesz korzystać bez ograniczeń przez cały rok ze wszystkich atrakcji parku Majaland Kownaty? Poczuj magię Majaland Kownaty i kup swoją Kartę Roczną ≥ 1 m dla Nauczycieli teraz i otrzymaj 50% zniżki (99,95 PLN zamiast 199,90 PLN) na zakup karty rocznej! Dodatkowo członkowie rodziny mogą zakupić swoją kartę roczną do Majaland Kownaty ≥ 1 m w korzystnej cenie 169,90 PLN zamiast 199,90 PLN. Oferta dostępna tylko w kasach parku po okazaniu karty nauczyciela lub dokumentu potwierdzającego, że jesteś nauczycielem. 
 

DNI OTWARTE DLA NAUCZYCIELI

Planujesz wizytę w Majaland Kownaty z klasą i chcesz poznać park wcześniej? W takim razie skorzystaj z naszych DNI OTWARTYCH dla nauczycieli!
Nauczyciele po okazaniu karty nauczyciela lub dokumentu potwierdzającego, że jesteś nauczycielem, mogą wejść do parku za 1 zł! Sprawdź poniżej datę Dni Otwartych. Osoby towarzyszące otrzymują zniżkę 20 zł na zakup biletu ≥ 1 m. 

Kup bilety w kasach parku po okazaniu dokumentu potwierdzającego, że jesteś nauczycielem lub zrób to online tutaj. W przypadku zakupu biletów online przy wejściu do parku należy okazać kartę nauczyciela lub dokument potwierdzający, że jesteś nauczycielem. 

Oferta obowiązuje od 23 grudnia do 3 stycznia 2021!

 

Aby uzyskać więcej informacji, wyślij e-mail na adres rezerwacje@majaland.pl lub skontaktuj się z numerem +48/538.896.998.

Pobierz formularz rezerwacji tutaj.

Dokonaj rezerwacji online tutaj