Szkoły

SZKOŁY

WYCIECZKI SZKOLNE

Gotowy na niezapomnianą wycieczkę szkolną? Chcesz spotkać jednego ze swoich ulubionych bohaterów i zrobić sobie z nim zdjęcie. Zdecydowanie powinieneś rozważyć udanie się do Majaland ze swoją klasą lub szkołą! 

Gwarantujemy wspaniałą zabawę i niezapomniane wrażenia przez cały dzień.

Chcesz połączyć zabawę z nauką. Zapoznaj się z ofertą naszych warsztatów edukacyjnych**:

1. Klasa pszczółki Mai

Warsztaty edukacyjne o pszczołach, wzbogacające wiedzę w zakresie przyrody, ekologii oraz uświadomienie, jak bardzo nasze życie związane jest z pszczołami.

2. Klasa "Ruch na drodze"

Poznaj zasady ruchu drogowego z naszych policjantem. Dzięki quizom i zabawom nauczysz się najważniejszych znaków drogowych, pozwoli Ci to odpowiednio zachować się na drogach. Warsztaty przeznaczone dla uczniów klas I-III

*pierwszy projekt edukacyjny jest bezpłatny, od drugiego projektu pobierana jest opłata w wysokości 10 zł za osobę
** wymagana wcześniejsza rezerwacja

Ceny dla grup szkolnych i przedszkoli:

- min 15 osobowa grupa; cena 39,90 zł 

Menu szkolne w cenie 19,90 zł:

1. Zestaw "Mini burger" : mały burger, małe frytki, keczup, woda 

2. Zestaw "Hot dog standard": hot-dog, małe frytki, keczup, woda 

Dodatkowo: 

1. Lody 4,99 zł

2. Woda 4,99 zł 
 

KARTA ROCZNA ≥ 1 m DLA NAUCZYCIELI

Chcesz korzystać bez ograniczeń przez cały rok ze wszystkich atrakcji parku Majaland Kownaty? Poczuj magię Majaland Kownaty i kup swoją Kartę Roczną ≥ 1 m dla Nauczycieli teraz i otrzymaj 50% zniżki (87,45 PLN zamiast 174,90 PLN) na zakup karty rocznej! Dodatkowo członkowie rodziny mogą zakupić swoją kartę roczną do Majaland Kownaty ≥ 1 m w korzystnej cenie 144,90 PLN zamiast 174,90 PLN. Oferta dostępna tylko w kasach parku po okazaniu karty nauczyciela lub dokumentu potwierdzającego, że jesteś nauczycielem. 
 

DNI OTWARTE DLA NAUCZYCIELI

Planujesz wizytę w Majaland Kownaty z klasą i chcesz poznać park wcześniej? W takim razie skorzystaj z naszych DNI OTWARTYCH dla nauczycieli!
Nauczyciele po okazaniu karty nauczyciela lub dokumentu potwierdzającego, że jesteś nauczycielem, mogą wejść do parku za 1 zł! Sprawdź poniżej datę Dni Otwartych. Osoby towarzyszące otrzymują zniżkę 20 zł na zakup biletu ≥ 1 m. 

Kup bilety w kasach parku po okazaniu dokumentu potwierdzającego, że jesteś nauczycielem lub zrób to online tutaj. W przypadku zakupu biletów online przy wejściu do parku należy okazać kartę nauczyciela lub dokument potwierdzający, że jesteś nauczycielem. 

Oferta obowiązuje od 11 stycznia 2020 do 23 lutego 2020!

 

Aby uzyskać więcej informacji, wyślij e-mail na adres rezerwacje@majaland.pl lub skontaktuj się z numerem +48/538.896.998.

Pobierz formularz rezerwacji tutaj.

Dokonaj rezerwacji online tutaj