Niepełnosprawni

Majaland Kownaty jest łatwo dostępny dla osób na wózkach inwalidzkich. W parku znajdują się specjalne udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Podczas wizyty można korzystać z własnego wózka inwalidzkiego lub zarezerwować wózek online. Zaleca się wcześniejsze zarezerwowanie wózka inwalidzkiego za pośrednictwem tego łącza. Liczba dostępnych wózków inwalidzkich jest przecież ograniczona. Przy rezerwacji wózka inwalidzkiego należy wpłacić 20 zł jako kaucję. Kaucja zostanie zwrócona po oddaniu wózka w dobrym stanie do recepcji.

Parking

Na naszym parkingu znajdują się wydzielone miejsca parkingowe dla samochodów osób niepełnosprawnych. Prosimy pamiętać, że wszystkie miejsca parkingowe na terenie Majaland są płatne. 

Bilety

Dla osób niepełnosprawnych oferujemy bilety w specjalnej cenie. Prosimy jednak pamiętać, że w niektórych przypadkach, nasi pracownicy przy wejściu mogą poprosić o przedstawienie zaświadczenia o niepełnosprawności.

Opiekun osób poruszających się na wózkach i osób niewidomych może otrzymać bezpłatną wejściówkę. Pamiętaj, aby w kasie odebrać specjalną opaskę, dzięki której osoba niepełnosprawna będzie mogła wchodzić na atrakcje specjalnym wejściem, unikając przy tym kolejek.

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt, nasz personel jest zawsze do Państwa dyspozycji.

PRZEWODNIK DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I ICH OPIEKUNÓW