Jak dojechać

Do parku Majaland Kownaty najwygodniej jest dojechać samochodem lub autokarem. W obecnej chwili nie ma możliwości dotarcia komunikacją publiczną, ale czynimy starania, aby taka możliwość pojawiła się wkrótce. Poniżej instrukcje jak dostać się do nas z największych miast w okolicy.

Z Poznania/Łodzi/Warszawy

Majaland Kownaty znajduje się w niewielkiej odległości od zjazdu Torzym na autostradzie A2. Z Poznania/Łodzi/Warszawy należy kierować się autostradą A2 w kierunku niemieckiej granicy. Zjazd Torzym znajduje się ok. 40 minut przed granicą z Niemcami. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty znajduje się po lewej stronie, 4km od zjazdu w Torzymiu.

Ze Szczecina/Gorzowa Wielkopolskiego

Ze Szczecina należy kierować się drogą S3/E65 w stronę Gorzowa Wielkopolskiego. Za Gorzowem Wielkopolskim należy kontynuować trasę S3 aż do skrzyżowania z autostradą A2. W Jordanowie należy skierować się na autostradę A2 w stronę granicy z Niemcami. Majaland Kownaty znajduje się w sąsiedztwie węzła Torzym. Zjazd Torzym znajduje się ok. 40 minut przed granicą z Niemcami. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty będzie znajdował się po lewej stronie, 4 km od zjazdu w Torzymiu.

Z Zielonej Góry

Należy skierować się w stronę Świebodzina i wjechać na autostradę A2 w kierunku granicy polsko-niemieckiej. Majaland Kownaty znajduje się w sąsiedztwie węzła Torzym. Zjazd Torzym znajduje się ok. 40 minut przed granicą z Niemcami. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty znajduje się po lewej stronie, 4 km od zjazdu w Torzymiu.

Z Wrocławia

Trasami S3 lub S5 należy skierować się do autostrady A2. Po dojechaniu do niej należy jechać w stronę granicy z Niemcami. Majaland Kownaty znajduje się w sąsiedztwie węzła Torzym. Zjazd Torzym znajduje się ok. 40 minut przed granicą z Niemcami. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty znajduje się po lewej stronie, 4 km od zjazdu w Torzymiu.

Z Berlina

Należy kierować się autostradą A2 w kierunku Polski/Poznania. Ok. 40 km za granicą polsko-niemiecką należy opuścić autostradę na węźle Torzym. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty znajduje się po lewej stronie, 4 km od zjazdu w Torzymiu.