Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo gości jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego poświęcamy temu aspektowi niezmiernie dużo uwagi. Wszystkie nasze atrakcje są sprawdzane i testowane codziennie przez zespół techniczny parku. Ponadto wszystkie urządzenia są najwyższej jakości, spełniają najbardziej rygorystyczne normy.

Ze względu na bezpieczeństwo każda atrakcja ma ustalony minimalny wzrost, jaki powinni mieć goście chcący z niej skorzystać. Informacje te znajdują się na mapach parku, jak również bezpośrednio przy wejściu na atrakcje.

Staraliśmy się dobrać atrakcje tak, aby mogli korzystać z nich dzieci wraz z rodzicami. Mimo tego niektóre atrakcje są z powodów bezpieczeństwa dla najmniejszych dzieci niedostępne. Dlatego też kategorie cenowe biletów oparte nie są na wieku gości, ale na ich wzroście. 

Dzięki przemyślanemu projektowi nawet nasi najmłodsi goście mogą korzystać z parku bez przeszkód i w pełni bezpiecznie. Ponadto przepisy parku i specjalny przewodnik dla osób niepełnosprawnych zostały opracowane w taki sposób, aby zapewnić wszystkim odwiedzającym najwyższe bezpieczeństwo.

Minimalny wiek opiekuna
Minimalny wiek opiekuna to 15 lat.