Zarezerwuj swoje bilety do Majaland Kownaty już teraz!

Dobre wieści: Majaland Kownaty ponownie otworzy swoje drzwi od 28 maja 2021 roku dla zabawy z całą rodziną. Aby umożliwić odwiedzającym bezpieczne korzystanie z parku, podjęto szereg działań przeciwko koronawirusowi, zalecamy wcześniejszą rezerwację swoich biletów online

I already have tickets and want to reserve
Mam już bilety i chcę zarezerwować termin wizyty

Zarezerwuj bilety

W Majaland Kownaty będzie mogła jednorazowo przebywać ograniczona liczba osób, aby zapewnić bezpieczeństwo gościom i pracownikom. Dlatego zalecamy każdemu odwiedzającemu zarezerwować bilet na dzień, w którym chce odwiedzić park. Można to łatwo zrobić online na stronie internetowej parku.

Posiadasz już bilet? Możesz wymienić ten bilet na nowy, datowany bilet. 

Bilety są ważne przez cały dzień. Jedynie dzieci poniżej 85 cm oraz osoby niepełnosprawne nie muszą rezerwować biletów. Osoby niepełnosprawne mogą nabyć bilety w kasach parku.

Zarezerwuj termin z Kartą Roczną

Posiadacze Kart Rocznych Majaland Kownaty mogą zarezerwować darmowy bilet na wybrany przez siebie dzień wizyty.

Posiadając ważną Kartę Roczną, możesz odwiedzić park tylko po dokonaniu rezerwacji online. Zarezerwuj wizytę i wpisz numer swojej karty w ostatnim kroku przed potwierdzeniem rezerwacji. Jako posiadacz Karty Rocznej możesz zarezerwować kilka wizyt.

Reserve with your annual pass

Przedłużenie ważności biletów i kart rocznych

Wszystkie bilety do Majaland Kownaty z ograniczoną ważnością, które wygasły między 13 marca 2020 a 27 maja 2021, można wymienić na nowy bilet w Majaland Kownaty do 31 grudnia 2021.

Karty Roczne, które były ważne podczas okresu zamknięcia Majaland Kownaty, zostały automatycznie przedłużone o liczbę dni, w których park był zamknięty, a które przypadały w okresie ważności Twojego biletu rocznego. Dni te rozpoczną się 28 maja 2021 roku. Możesz znaleźć nową datę ważności Twojej karty w swoim profilu na stronie kartaroczna.majaland.pl.

Trzymaj się tych zasad

Zaleca się, aby zwiedzający od 5 roku życia nosili maskę zakrywającą usta i nos na zewnątrz. Noszenie maski jest obowiązkowe we wszystkich pomieszczeniach zamkniętych, atrakcjach, restauracjach, sklepach i kolejkach. Korzystając z biletu i wchodząc na teren parku oświadczają Państwo, że są w dobrym stanie zdrowia i nie wykazują żadnych objawów chorobowych.

Zachowaj dystans 1,5 metra z innymi gośćmi i pracownikami przez cały czas
Zachowaj dystans 1,5 metra z innymi gośćmi i pracownikami przez cały czas
Regularnie myj i dezynfekuj ręce
Regularnie myj i dezynfekuj ręce
Czekaj na wolne zielone kropki przy atrakcjach, restauracjach i sklepach
Czekaj na wolne zielone kropki przy atrakcjach, restauracjach i sklepach
Podążaj zgodnie z ustalonymi trasami wskazanymi w parku
Podążaj zgodnie z ustalonymi trasami wskazanymi w parku
Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami naszych pracowników
Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami naszych pracowników
Odwiedź park sam lub z rodziną
Odwiedź park sam lub z rodziną

Nadal masz pytania?

Czy Twoje pytanie dotyczące Twojej wizyty w Majaland Kownaty nie zostało jeszcze wyjaśnione? Zapoznaj się z obszerną listą pytań i odpowiedzi.

Kup bilety teraz!

Chcesz odwiedzić Majaland Kownaty i spędzić magiczny dzień w parku? Kup bilety online już teraz!

Kup bilety!