Specjalista ds. IT

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie zespołu IT na szczeblu międzynarodowym, zarówno w zakresie infrastruktury, jak i obsługi aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Instalacja i konfiguracja infrastruktury informatycznej i oprogramowania.
  • Stawianie diagnoz informatycznych i prawidłowe rozwiązywanie wszelkiego rodzaju incydentów.
  • Proaktywne podejście do poprawy jakości (np. poprzez zgłaszanie powtarzających się problemów lub aktualizację dokumentacji).
  • Opieka / zarządzanie powierzonym sprzętem oraz realizacja zamówień na sprzęt.
  • Udzielanie wsparcia w ramach różnych projektów IT (np. wymiana, naprawa, wdrażanie oprogramowania itp.)
  • Wspieranie użytkowników w zakresie wewnętrznych i zewnętrznych narzędzi IT (ERP i inne aplikacje zarządzane przez użytkowników końcowych).
  • Sprawne komunikowanie się z cały zespołem, aby zapewnić bezpiecznie użytkowanie sprzętu służbowego
  • Pomoc w tworzeniu wszystkich projektów IT, w tym wsparcie naszych nowych lokalizacji.
  • Sporządzanie raportów

Nasze wymagania

  • Kandydat powinien posiadać wykształcenie informatyczne,
  • Równie dobrze czuje się w świecie infrastruktury, jak i w świecie rozwoju narzędzi informatycznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów operacyjnych (Windows 10, Windows 11, Server 2008 i nowsze, Linux oraz Mac OS)
  • Znajomość sieci (Switching, Routing i VLANS);
  • Umiejętność konfigurowania w sieci sprzętu komputerowego, telefonów (Windows, Android, iOS)
  • Zarządzanie Active Directory (użytkownicy i grupy)
  • Posiadasz analityczny umysł i jesteś skrupulatny,
  • Precyzyjność i rzetelność to Twoje drugie imię,
  • Wykazujesz się inicjatywą
  • Praca zespołowa i samodzielna nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Dążysz do celu

To oferujemy

  • Perspektywę rozwoju zawodowego w naszym wyjątkowym projekcie,
  • Możliwość zdobycia nietuzinkowego doświadczenia,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy
  • Roczne karty dla pracowników oraz członków rodziny
  • Opieka lux med
  • Zniżki na wejście do wszystkich parków Plopsa,
  • Zniżki w restauracjach oraz sklepach Plopsa.

Złóż wniosek już teraz!

Maksymalna liczba plików: 3.
Limit 8 MB.
Dozwolone rozszerzenia: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.