Asystent operacyjny parku rozrywki / Operational theme park assistant

Zadania

  • Zarządzanie czasem pracy podległych pracowników przez ustalanie, zatwierdzanie grafików, urlopów oraz zastępstw,
  • Motywacja członków zespołu do osiągnięcia wspólnego celu jakim jest zadowolnie i uśmiech klienta parku,
  • Przygotowanie parku o uruchomienia atrakcji dla gości, pierwsze uruchomienie atrkacji
  • Podejmowanie decyzji w dopuszczeniu pracownika do pracy,
  • Koordynowanie bieżącej pracy działu operacyjnego (kasjerzy, operatorzy, animatorzy)
  • Kontrola sprzedaży  – nadzór nad kasami i sprawozdaniami kasowymi,
  • Kontrola nad sejfem
  • Kontrola i zarzadzanie działem czystości
  • Nadzór i koordynacja imprez grupowych wspólnie z działem marketingu

Jesteś osobą :

  • Posiadasz odpowiednie wykształcenie i możesz pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem.
  • Dobrze znasz Polski krajobraz medialny.
  • Język ojczysty nie ma przed Tobą tajemnic w mowie jak i w piśmie
  • Język niemiecki - dodatkowy atut.
  • Język angielski bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie (min. B2)
  • Jesteś analityczny i lubisz przejrzyste raportowanie.
  • Podejmujesz inicjatywę i pracujesz metodycznie.
  • Potrafisz dobrze negocjować z partnerami medialnymi i handlowymi.
  • Biorąc pod uwagę naszą branże, okazjonalna praca w weekendy lub święta nie stanowi dla Ciebie problemu.

Oferujemy

  • Bardzo różnorodną pracę.
  • Opiekę Lux Med
  • W firmie o dużym potencjale wzrostu i przyjaznej atmosferze pracy wśród zmotywowanych specjalistów.
  • Otrzymasz również Majaland Team Card, która daje Ci bezpłatny wstęp do Majaland Kownaty, zniżkę na artykuły w sklepach i zniżkę w restauracji w parku.
  • Bonus 5.000 zł za podpisanie z nami umowy

Złóż wniosek już teraz!

Maksymalna liczba plików: 3.
Limit 8 MB.
Dozwolone rozszerzenia: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.