Środki dotyczące koronawirusa

W oparciu o zalecenia rządu, Grupa Plopsa zdecydowała o zamknięciu swoich parków w Belgii do 19 kwietnia, w Holandii do 1 czerwca, w Niemczech do 19 kwietnia a w Polsce do 11 kwietnia.

Informacja dotyczy parków belgijskich Plopsaland De Panne, Mayaland Indoor, Plopsaqua De Panne, Plopsa Indoor Hasselt i Plopsa Coo, Plopsa Indoor Coevorden w Holandii, Holiday Indoor i Holiday Park w Niemczech a Majaland Kownaty w Polsce.

Nadal oceniamy sytuację na bieżąco i uważamy, że ważne jest, aby stosować się do zaleceń rządu.

Super Wings Show w Majaland Kownaty odwołane. Z powodu aktualnych wydarzeń i zagrożenia koronawirusem próby i przygotowania show zostały zawieszone. Mamy nadzieję, że Jet i Donnie wrócą do Majaland Kownaty w następnym sezonie.

Pytania i odpowiedzi

Mam jeszcze ważny bilet z datą ważności (przed lub w dniu) 11 kwietnia 2020 roku.
Wszystkie bilety o ograniczonej ważności, które zazwyczaj wygasają w okresie marcowym, mogą być wykorzystywane do 31 grudnia 2020 r. Upewnimy się, że te bilety są, wyjątkowo, możliwe do zeskanowania w innym terminie.

Mam jeszcze kupon rabatowy/voucher na bilet lub karta roczny, który wygasa między dniem dzisiejszym a 11 kwietnia 2020 r., czy mogę z niego skorzystać po tym terminie?
Wyjątkowo, możesz wykorzystać swój kupon lub voucher na bilet lub karta roczny do 31 grudnia 2020 roku.

A co z moją Kartą Roczną Majaland Kownaty?
Twoja Karta Roczna Majaland Kownaty zostanie automatycznie przedłużona o liczbę dni, w których park był zamknięty, a Ty nie mogłeś go odwiedzić w ramach ważności Twojej rocznej karty. Na przykład, jeśli Twój roczny bilet wygasa 1 kwietnia 2020 r., zostanie on przedłużony o liczbę dni pomiędzy początkiem zamknięcia parku a datą wygaśnięcia ważności Twojego rocznego karnetu (w tym przypadku 1 kwietnia 2020 r.). Jeśli Twój bilet roczny wygaśnie po ponownym otwarciu parku, zostanie on przedłużony o liczbę dni pomiędzy początkiem zamknięcia a dniem ponownego otwarcia parku.

Zaplanowaliśmy wycieczkę szkolną/wizytę grupową w okresie zamknięcia. Mogę to odwołać?
Wycieczki szkolne mogą być odwołane. W przypadku wyjazdów grupowych prosimy o wybranie nowego terminu w późniejszym okresie roku. Można się z nami skontaktować pod adresem sales.poland@majalandkownaty.pl.

W jednym z najbliższych miesięcy zaplanowaliśmy wycieczkę szkolną/wizytę grupową. Mogę to odwołać?
Obecnie jest możliwość odwołania wycieczek szkolnych do końca marca. W przypadku rezerwacji od 1 kwietnia prosimy o wstrzymanie się z decyzją. Wizyty grupowe mogą być w każdej chwili przesunięte w czasie. Można się z nami skontaktować przez sales.poland@majalandkownaty.pl.

Moje dziecko (do 11 roku życia) ma urodziny w okresie zamknięcia parku. Czy po ponownym otwarciu parku może skorzystać z wstępu za 1 zł dla solenizanta?
Dzieci (do 11 roku życia włącznie), które w okresie zamknięcia parku obchodzą urodziny, mogą odwiedzić park raz za 1,00 zł w okresie 6 tygodni po ponownym otwarciu parku i po okazaniu oficjalnego dokumentu tożsamości lub aktu urodzenia potwierdzającego, że w okresie zamknięcia parku były urodziny dziecka.