Darmowy wstęp do Majalandu dla dzieci uchodźców z Ukrainy

Darmowy wstęp do Majalandu dla dzieci uchodźców z Ukrainy

Nastały ciężkie czasy dla ukraińskich dzieci i ich rodziców. Aby choć na jeden dzień mogły uciec od rzeczywistości, Majaland Kownaty oferuje bezpłatny wstęp ukraińskim dzieciom w wieku do 14 lat, które musiały uciec ze swojego kraju. Dzieci i dorośli powyżej 14 roku życia mogą skorzystać ze zniżki na bilety.

Bezpłatny wstęp dla dzieci z Ukrainy w wieku do 14 lat

Dzieci z Ukrainy w wieku do 14 lat, które uciekły z kraju, mają bezpłatny wstęp do Majaland Kownaty oraz Majaland Warsaw.

Bezpłatny wstęp będzie możliwy dla dzieci w wieku do 14 lat po okazaniu przy wejściu do Majalandu ważnego zezwolenia na udzielenie ochrony międzynarodowej lub paszportu ukraińskiego.

Do 40% zniżki dla dzieci i dorosłych powyżej 14 roku życia

Dzieci w wieku powyżej 14 lat i ich rodzice, którzy uciekają z Ukrainy, mogą odwiedzić Majaland Kownaty i Majaland Warsaw z nawet 40% zniżką na bilet ≥ 1m.

 W Majaland Kownaty za bilet ≥ 1m zapłacą tylko 77,90 zł zamiast 129,00 zł. Bilety te są dostępne wyłącznie w kasie Majaland.

W Majaland Warsaw za bilet ≥ 1m zapłacą tylko 59,90 zł zamiast 99,90 zł. Bilety te są dostępne wyłącznie w kasie Majaland.

Warunki

Dzieci z Ukrainy w wieku do 14 lat będą mogły wejść bezpłatnie po okazaniu ważnego zezwolenia na udzielenie ochrony międzynarodowej lub paszportu ukraińskiego przy wejściu do Majaland Kownaty i/lub Majaland Warsaw. Dzieci z Ukrainy w wieku powyżej 14 lat i ich rodzice otrzymają do 40% zniżki na bilet ≥ 1m.