Księgowa

Obowiązki:

  • księgowanie dokumentów i przygotowywanie płatności,
  • kontrola księgowanych dokumentów pod względem merytorycznym i formalnym,
  • kontrola terminowości księgowań i płatności faktur,
  • przygotowywanie zestawień finansowych i raportów z powierzonego obszaru,
  • przygotowanie do bilansu we współpracy z naszym doradcą podatkowym,
  • wsparcie rocznych sprawozdań finansowych (inwentaryzacja, rozliczenia międzyokresowe itp.) we współpracy z naszą centralą w Belgii,
  • wsparcie pracy administracyjnej dla wewnętrznego działu sprzedaży,
  • zarządzanie środkami pieniężnymi i rachunkowością gotówkową,
  • kontrola i uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami.

Jesteś osobą :

  • która dobrze czuje się w pracy w zespole,
  • której nie brakuje entuzjazmu i pozytywnej energii,
  • która z pasją podchodzi do pracy z ludźmi,
  • która jest sumienna i odpowiedzialna,
  • która ma dobrą znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie.
  • która pracowała w systemie SAP.

Oferujemy

  • perspektywę rozwoju zawodowego w wyjątkowym projekcie,
  • możliwość zdobycia nietuzinkowego doświadczenia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • roczne karty dla pracowników oraz członków rodziny,
  • opieka medyczna Luxmed,
  • zniżki do wszystkich Parków Popsa,
  • zniżki w restauracjach oraz sklepach Plopsa.
  • signing bonus 5000Zl

Złóż wniosek już teraz!

Aby aplikować na to stanowisko prosimy o przesłanie CV w języku angielskim i polskim.

Maksymalna liczba plików: 3.
Limit 8 MB.
Dozwolone rozszerzenia: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.