HR Recruiter

Zadania

  • przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, trwaniem oraz rozwiązaniem stosunku pracy, umów cywilnoprawnych, aneksów i porozumień do tych umów,
  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej według obowiązujących przepisów
  • nadzór nad terminowym wykonywaniem badań lekarskich i szkoleniami BHP
  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy
  • obsługa kadrowa pracowników- wydawanie zaświadczeń
  • przygotowywanie sprawozdań na potrzeby managementu firmy,
  • planowanie czasu pracy dla pracowników i zleceniobiorców
  • udzielanie pracownikom informacji w zakresie zagadnień kadrowo-placowych
  • prowadzenie rekrutacji na stanowiska operacyjne i administracyjne
  • współpraca z firmami rekrutacyjnymi
  • prowadzenie firmowego profilu na portalach: Facebook, Indeed, Linkedin

Profil

• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z Zarządem spółki w Belgii,
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• dobra znajomość zagadnień prawa pracy,
• doświadczenie w prowadzeniu akt osobowych,
• sumienność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków,
• dobra organizacja pracy własnej, bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
• znajomość obsługi programu płacowego Enova.

Oferujemy

• możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
• pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
• pakiet socjalny : ubezpieczenie zdrowotne, także dla członków rodzin
• miłą atmosferę pracy

Złóż wniosek już teraz!

Maksymalna liczba plików: 3.
Limit 8 MB.
Dozwolone rozszerzenia: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.