HR Manager / Kierownik HR

Zadania

  • Będziesz pomagać w tworzeniu profesjonalnej polityki personalnej dla obiektów Majaland Kownaty i Majaland Warszawa.
  • Jesteś odpowiedzialny za rekrutację i selekcję nowych pracowników, Prace związane z rozpoczęciem i zakończeniem stosunku pracy , politykę szkoleniową, rozmowy kwalifikacyjne i rozmowy końcowe, itp.
  • Działasz jako SPEC w różnych tematach HR dla zarządu, pracowników i partnerów,
  • Jesteś partnerem biznesowym i wiesz, jak sprawić, by HR stał się funkcjonalny,
  • Współtworzysz employer branding i bierzesz aktywny udział w zarządzaniu personelem,
  • Podlegasz Dyrektorowi Personalnemu na poziomie grupy.

Profil

  • Masz co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy w dziale HR.
  • Płynnie nawiązujesz kontakty i komunikujesz się zarówno z pracownikami fizycznymi, jak i umysłowymi.
  • Łączysz myślenie strategiczne z operacyjnym, pragmatycznym podejściem
  • Posiadasz dobrą znajomość polskiego prawa z zakresu kadr i płac
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka polskiego i angielskiego (min. B2), znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Bardzo różnorodną pracę.
  • W firmie o dużym potencjale wzrostu i przyjaznej atmosferze pracy wśród zmotywowanych specjalistów.
  • Oferujemy pełnoetatową umowę o pracę, z konkurencyjnym wynagrodzeniem, które obejmuje świadczenie dodatkowe (samochód).
  • Otrzymasz również Majaland Team Card, która daje Ci bezpłatny wstęp do Majaland Kownaty, zniżkę na artykuły w sklepach i zniżkę w restauracji w parku.
  • Bonus 5.000 zł za podpisanie z nami umowy

Złóż wniosek już teraz!

Aby aplikować na to stanowisko prosimy o przesłanie CV w języku angielskim i polskim.

Maksymalna liczba plików: 3.
Limit 8 MB.
Dozwolone rozszerzenia: gif jpg png bmp eps tif pict psd txt rtf html odf pdf doc docx ppt pptx xls xlsx xml avi mov mp3 ogg wav bz2 dmg gz jar rar sit svg tar zip.