Your browser is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser
Toggle menu

pl

NIEPEŁNOSPRAWNI

Nasz park został zaprojektowany z myślą o wszystkich. Cały teren parku dostosowany jest do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Posiadamy również wózki inwalidzkie dostępne do wypożyczenia przez klientów. Prosimy jednak o wcześniejszą ich rezerwację, co najmniej na dwa dni przed planowaną wizytą.

Parking

Na naszym parkingu znajdują się wydzielone miejsca parkingowe dla samochodów osób niepełnosprawnych. Prosimy pamiętać, że wszystkie miejsca parkingowe na terenie Majaland są płatne. 

Bilety

Dla osób niepełnosprawnych oferujemy bilety w specjalnej cenie. Można je zakupić zarówno w kasie jak też na naszej stronie internetowej. Prosimy jednak pamiętać, że w niektórych przypadkach, nasi pracownicy przy wejściu mogą poprosić o przedstawienie zaświadczenia o niepełnosprawności.

Opiekun osób poruszających się na wózkach i osób niewidomych mogą otrzymać bezpłatną wejściówkę. Pamiętaj, aby w kasie odebrać specjalną opaskę dzięki, której osoba niepełnosprawna będzie mogła wchodzić na atrakcje specjalnym wejściem, unikając przy tym kolejek.

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt, nasz personel jest zawsze do Państwa dyspozycji.