Your browser is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser
Toggle menu

pl

Jak dojechać

Nasz adres to:

Majaland Kownaty
Kownaty 17
66-235 Torzym
Polska

Do parku Majaland Kownaty najwygodniej jest dojechać samochodem lub autokarem. W obecnej chwili nie ma możliwości dotarcia komunikacją publiczną, ale czynimy starania, aby taka możliwość pojawiła się wkrótce. Poniżej instrukcje jak dostać się do nas z największych miast w okolicy.

Z Poznania/Łodzi/Warszawy

Majaland Kownaty znajduje się w niewielkiej odległości od zajazdu „Torzym” na autostradzie A2. Z Poznania/Łodzi/Warszawy należy kierować się autostradą A2 w kierunku niemieckiej granicy. Zjazd Torzym znajduje się ok 40 minut przed granicą z Niemcami. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty będzie znajdował się po lewej stronie, 4km od zjazdu w Torzymiu.

Ze Szczecina/Gorzowa Wielkopolskiego

Ze Szczecina należy się kierować drogą S3/E65 w stronę Gorzowa Wielkopolskiego. Za Gorzowem Wielkopolskim należy kontunować trasę S3 aż do skrzyżowania z autostradą A2. W Jordanowie należy skierować się autostradą A2 w stronę granicy z Niemcami. Majaland Kownaty znajduje się w sąsiedztwie węzła „Torzym”. Zjazd Torzym znajduje się ok 40 minut przed granicą z Niemcami. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty będzie znajdował się po lewej stronie, 4km od zjazdu w Torzymiu.

Z Zielonej Góry

Należy skierować się w stronę Świebodzina i wjechać na autostradę A2 w kierunku granicy polsko-niemieckiej. Majaland Kownaty znajduje się w sąsiedztwie węzła „Torzym”. Zjazd Torzym znajduje się ok 40 minut przed granicą z Niemcami. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty będzie znajdował się po lewej stronie, 4km od zjazdu w Torzymiu.

Z Wrocławia

Trasami S3 lub S5 należy skierować się do autostrady A2. Po dojechaniu do niej należy jechać w stronę granicy z Niemcami. Majaland Kownaty znajduje się w sąsiedztwie węzła „Torzym”. Zjazd Torzym znajduje się ok 40 minut przed granicą z Niemcami. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty będzie znajdował się po lewej stronie, 4km od zjazdu w Torzymiu.

Z Berlina

Należy kierować się autostradą A2 w kierunku Polski/Poznania. Ok 40 km za granicą polsko-niemiecką należy opuścić autostradę na węźle Torzym. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty będzie znajdował się po lewej stronie, 4km od zjazdu w Torzymiu.